anasayfa • English   • Deutsch   • Россию   • Française   • Español   • العربية  
eyüp sultan hakkında menü restoran otel galeri rezervasyon müşterilerimiz davet ve organizasyon
anasayfa  |  kurumsal  |  insan kaynakları  |  iletişim
Restoran
Açık Büfe Kahvaltı Keyfi
Eşsiz Lezzetler
Halitpaşa Restaurant
Serpme Kahvaltı Keyfi
Halitpaşa Restaurant

Yemekli ve yemeksiz iş toplantıları, eğitim seminerleri, düğün, nişan, sünnet, kına, mevlit, doğum günü ve tüm organizasyonlarınız için tercih edilen bu mekân; dört salonda 350 kişilik kapasitesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor.

Eyüp'ün tarihi atmosferi içerisinde, özenle inşa edilmiş bu mekan tüm özel günlerinizde sizleri bekliyor. Konuklarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirecek, kalitenin farkına varacaksınız..

Bu konağı aslında içinde bulunduğu semt olan Eyüp'le birlikte Eyüp Sultan Camii ile ele almak daha isabetli olacaktır. Zira bu konağın müdavimleri her hafta sonu, İstanbul'un her kesiminden sabah namazını Eyüp El-Ensari'nin metfun bulunduğu bu camii de kılmak için akın eden insanlarla doluyor. Konaklama hizmeti de sunan bu mekanda önce sabah namazılarınızı kılıyor, ardından da yüce sahabenin huzurunda dualarınızı ediyorsunuz.

Halit Paşa Konağı'nın yaz ve kış bahçeleri ve bunun yanında çeşitli büyüklüklerideki şark odaları bulunuyor. Her türlü toplantı ve özel yemekleriniz için adeta biçilmiş bir kaftan.

1998 yılından beri kalitesini hergün arttırarak ve farkındalılığını hissettiren Halit Paşa Konağı; siz değerli misafirlerini özenle ağarlamakta ve Eyüp'ün mistik atmosferi içerisinde sizlere huzur bulabileceğiniz bir mekan sunmakta.

Günün bu eşsiz güzellikteki vaktinde ruhi doygunluğun ardından , bedeni bir arzuyla midenizin sesine kulak veriyorsunuz. Avludaki simitçilerden aldığınız simitlerle tatmin olamadığınızı hissettiğiniz anda, tarihin derinliklerinden gelen Halit Paşa sizi buyur ediyor konağına.

Misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz bu nezih mekan; zengin ve lezzetli menü çeşitleriyle hizmetinizde.

Daha çok sabah kahvaltılarıyla adından söz ettiren Halit Paşa Konağı;değişen yemek konsepti ve yeni dekoruyla İstanbul'un önemli lezzet duraklarından biri oldu.

Özellikle Ramazan aylarında Eyüp Sultan'ın manevi atmosferini yaşamak isteyenlere iftar saatinde en güzel yemeklerini sunan bu mekan, sofradan da aynı huzurla kalkmanızı sağlıyor.

Masanıza gelen leziz yemeklerin ardında ise; uzun yıllar aşçılığını sürdüren tecrübeli ustalarımızın marifetli elleri yatıyor.

Türk kahvaltısının vazgeçilmez lezzetleri arasında yerini alan; kiremitte pişirilen mis gibi kokusuyla sizi sofrasına davet eden menemeni ve sahanda yumurtası, çıtır çıtır simiti, patates kızartması, bal, kaymak, tereyağı, peynir, zeytin, reçel çeşitleri, su böğreği  ve sınırsız çay keyfiyle Halit Paşa Konağı sizleri bekliyor.
 

TEL: 444 7 212
Verisay